1. Anasayfa
 2. HSM

Freebird Airlines’a Yeni Pazarlama Müdürü

Freebird Airlines’a Yeni Pazarlama Müdürü
0

1979 senesinde kurulan Gözen Holding’in iştiraklerinden Freebird Airlines’ın Pazarlama Müdürlüğü Pozisyonuna Tuğba Güner getirildi. Güner, Avrupa’dan düzenlediği turistik seferlerdeki tarifeli uçuş kapasitesini artırma vizyonunda olan markanın tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini üstlenecek. 

İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri lisans eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’nde MBA programını bitiren Güner, profesyonel iş hayatına 2003 yılında dDf International ajansında, Türkiye Tanıtım ofisinde görev alarak başladı. Goldaş Kuyumculuk ve Emaar Türkiye’de Pazarlama Yöneticiliği görevlerinde bulunan Tuğba Güner, son 10 senedir Corendon Airlines’ın Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürlüğü görevini üstlenmekteydi.

 

Tuğba Güner, Freebird Airlines’ta göreve başlamaktan duyduğu mutluluğu, “Türkiye turizmine katkıda bulunan en önemli markalardan biri olan Freebird Airlines’ı zaten yakından takip ediyordum. Uluslararası bir havayolu olan Freebird’ün tarifeli uçuşlardaki kapasitesini genişletme hedefi ile birlikte hem yurtiçinde hem yurtdışında yürüteceği marka ve pazarlama stratejisini deneyimli ve dinamik bir ekiple birlikte daha da ileriye taşımak için çalışacak olmak oldukça heyecan verici” sözleriyle ifade etti.

 

Gözen Holding bünyesinde 2000 yılında kurulan Freebird Airlines, filosundaki 13 uçağı ile Avrupa’dan başta Türkiye olmak üzere birçok popüler tatil destinasyonuna direkt seferler düzenlemektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir