1. Anasayfa
 2. Yabancı Havayolları

FlyNas Türkiye’deki 15. Yılını Kutluyor

FlyNas Türkiye’deki 15. Yılını Kutluyor
0

FlyNas Türkiye’deki 15. Yılını Kutluyor

FlyNas Türkiye ekibinin daveti üzerine 15. yıl özel etkinliğine katıldık. Suudi Arabistan merkezli havayolu şirketi FlyNas, Türkiye uçuşlarının 15. yıl dönümünü kutluyor. Globalde 57 yeni güzergah ekleyen şirket, Türkiye’de Ankara ve Antalya’ya uçmaya başladı. Ayrıca İstanbul’daki uçuşlarına ilave güzergahlar ekledi.

Bu akşam İstanbul’daki kutlamada konuşan CCO Stefan Magiera, Suudi Arabistan Krallığı’nın 2030 hedefleri doğrultusunda çalıştıklarını belirtti. FlyNas, Suudi Arabistan’ın 2030 yılında 100 milyon turist ağırlama hedefi doğrultusunda gelecek yıl da yeni destinasyon sayısını arttırmayı planlıyor.

Filoyu 250 uçağa çıkarmak için çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Stefan Magiera, yeni alımlarla birlikte daha fazla destinasyonda daha fazla uçuş yapabileceklerini söyledi. Konuşmacılardan FlyNas VP Abdulilah Aleadi ise Suudi Arabistan’a Türk vatandaşlarının online vize alabildiğini aktardı.

Suudi Arabistan’ın da turizmde ilerlemek istediğini belirten Aleadi, hac mevsiminde 90 bin yolcu taşıdıklarını ve Türkiye’den 250 bin turist hedeflediklerini açıkladı.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir