1. Anasayfa
 2. British Airways

Uçakta unuttuğu iPad’ini geri almak için 400 dolardan fazla para ödedi.

Uçakta unuttuğu iPad’ini geri almak için 400 dolardan fazla para ödedi.
0

Daily Mirror’ın haberine göre bir British Airways yolcusu uçakta unuttuğu iPad’ini geri almak için yaklaşık 400 dolar harcamak zorunda kaldı.

67 yaşındaki Janice Gordon, geçen ay Kanada’nın Montreal – Heathrow uçuşu sonrası cihazını uçakta bıraktığını fark etti.

Yolcu “Uçaktan indim ve güvenlikten geçtikten sonra Bahreyn uçuşu için kapıya gittim. Uçaktan indikten yaklaşık 40 dakika sonra iPad’imin kayıp olduğunu fark ettim” dedi.

Habere göre, bir British Airways personeline iPad’ini geri alıp alamayacağını sordu ancak kendisine uçağa geri dönemeyeceği söylendi.

Gordon, “Biniş kapısındaki British Airways görevlisine birinin beni uçağa geri götürüp götüremeyeceğini sordum, ancak güvenlik nedeniyle hayır dedi ve zaten kayıp eşya bürosuna götürülmüş olacağını söyledi” dedi.

Gordon, daha sonra Bahreyn’e giden aktarmalı bir uçağa binmek zorunda kaldı. 2 hafta sonra Bahreyn’den geri gelip Heathrow’dan tekrar geçerken de kendisine kayıp eşya ofisinin kapalı olduğu söylendi.

Yolcu, Gordon Mirror’a verdiği demeçte iPad’in kendisine gönderilmesi için 230 dolar ödemesi gerektiğini, ayrıca 48.93 dolar servis ücreti ve 125 dolar da vergi ve harçlar için ödediğini ve toplamda 400 doların biraz üzerine çıktığını söyledi.

[via BusinessInsider]

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir