1. Anasayfa
 2. Türk Hava Yolları

Turkish Airlines World Golf Cup Turnuvası’nın Büyük Final kazananları belli oldu

Turkish Airlines World Golf Cup Turnuvası’nın Büyük Final kazananları belli oldu
0

Turkish Airlines World Golf Cup Turnuvası’nın Büyük Final kazananları belli oldu

Türk Hava Yolları’nın kendi adıyla düzenlediği Turkish Airlines World Golf Cup’ın finali 4- 7 Aralık tarihlerinde Antalya Gloria Golf Resort’de gerçekleştirildi

Turkish Airlines World Golf Cup, ilk kez 2013 yılında dünyanın 12 farklı noktasında, dünya çapında 61 farklı ülkede 80’den fazla destinasyonda gerçekleştirildi. Turnuvanın büyük finalinde ise tüm bu destinasyonlardan gelen finalistler yer aldı.

Türk Hava Yolları, 2013 yılından beri amatör golfçülere yönelik olarak düzenlenen Turkish Airlines World Golf Cup ile kurumsal müşterilerine etkin bir biçimde ulaşıyor. Bu sene de 80’den fazla turnuvada 7000’in üzerinde oyuncuyu bir araya getiriyor.

Turnuvada mücadele eden Ghislain SAHALI oldukça iyi bir performans göstererek 47 puan alarak şampiyon oldu. Batzorig BAYARBILEG ikinci ve Delroy LEE üçüncü oldu. Peter Rhys MCKEEVER en iyi gross skorunu 75 vuruş ile kazandı.

Gerçekleştirilen Büyük Finalin ardından açıklamalarda bulunan Türk Hava Yolları Genel Müdür (Pazarlama & Satış) Yardımcısı Ahmet Olmuştur, “Turkish Airlines World Golf Cup Turnuvamızın Büyük Finali’nde oynayan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz. İzlemesi keyifli bir turnuva oldu. Büyük finalde kazanan Ghislain SAHALI ve Peter Rhys MCKEEVER’I tebrik ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir