1. Anasayfa
 2. Haberler

Türk Hava Yolları’nda Prim Tarihi Açıklandı

Türk Hava Yolları’nda Prim Tarihi Açıklandı
0

Türk Hava Yolları (THY)Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, THY ve THY Teknik ve diğer iştirak çalışanlarına Kasım ayının ikinci yarısında primlerin yatırılacağını duyurdu.

Değerli Mesai Arkadaşlarım,

Türk Hava Yolları, pandemi ertesi havacılığın yeniden yükselişinde başı çeken havayollarından biri olmayı sürdürüyor. İçinde bulunduğumuz yılın sonuna yaklaşırken yakaladığımız performansla sektörümüzün en başarılı şirketleri arasındayız. Gelecek vizyonumuz doğrultusunda hedeflerimizi büyütüyor, istihdamımızı artırıyor, uçuş ağımızı ve filomuzu genişletiyoruz. Milli Bayrak Taşıyıcı olarak başarılarımızı ülkemizin başarısı olarak görüyor, markamızın yükselişinin, içinden çıktığımız milletimiz için bir gurur vesilesi olduğunu biliyoruz. Bu başarı ve gururun mimarları ve Ortaklığımızın en değerli varlığı olarak sizlerin, yani büyük Türk Hava Yolları ailesinin, esenliği, motivasyonu ve mutluluğu bizlerin en önemli önceliği. Esas faaliyet alanımız olan yolcularımızı sevdiklerine alışageldikleri Türk Hava Yolları kalitesiyle ulaştırmak ve onlara eşsiz misafirperverliğimizi tüm temas noktalarımızda yaşatmakta ulaştığımız ustalık, her görev ve kademeden siz değerli çalışanlarımızın eseri. Türk Hava Yolları’nın 2022 yılında kazandığı Skytrax ödüllerini Yönetim Kurulu üyelerimiz ve yönetici arkadaşlarımızın da katılımıyla birlikte kutladık. Bu eserin ve başarının ortaya çıkmasında sizlerin kattığı değer çok kıymetli, birlikteliğimiz için hepinize teker teker teşekkür etmek istiyorum.

Değerli Arkadaşlar,

Daha önce de ifade ettiğimiz gibi sizlerin aidiyet, motivasyon ve memnuniyetini daha da artırmak için imkânlar dahilinde tüm iyileştirmeleri kararlılıkla hayata geçiriyor, Ortaklık olarak elde ettiğimiz başarıyı borçlu olduğumuz Türk Hava Yolları ailesine hakkaniyetli bir biçimde paylaştırmaya çalışıyoruz. Pandemi sonrası maratonunun başında yönetimimizin söylediği ve söz verdiği gibi, iştirak çalışanlarımızın başarımıza verdikleri katkıyı ödüllendirmek için primler belirledik ve takdim ettik. Markamıza bağlılıklarına, çalışma motivasyonlarına, birlik ve beraberliğimize katkıda bulunacağına inandığımız bu ödüllerin hayırlı ve bereketli olmasını diliyorum. Şimdi ise sırada Anonim Ortaklığımız, ana markamız olan Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. ve diğer iştiraklerimizin çalışanları var. 2022 yılında, pandemi ertesinin zorlu şartlarında ve yoğun rekabet ortamında, göstermiş olduğumuz performans ve yakalamış olduğumuz bu başarının ödülünü Yönetim Kurulumuzun takdiri olarak Kasım ayının ikinci yarısı itibari ile ödemeyi planlamış bulunmaktayız. Şimdiden hayırlı olsun.

Via: haber.aero

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir