1. Anasayfa
 2. Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat Lise Öğretmenleriyle Yeniden Buluştu


0

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat Lise Öğretmenleriyle Yeniden Buluştu

Türk Hava Yolları, düzenlediği etkinlikte bu günümüzün ve geleceğimizin mimarı olan öğretmenleri ağırladı. Öğretmenler Günü’nü kutlamak amacıyla bayrak taşıyıcının genel müdürlük binasında düzenlenen kahvaltı programına İstanbul Bahçelievler Lisesi öğrencileri, öğretmenleri ve aynı liseden mezun olan Ahmet Bolat’ın emekli öğretmenleri katıldı.  

Bu anlamlı günde, uzun yıllar sonra bir araya gelen emekli öğretmenlerin heyecanı ve mutluluğu okulun bugünkü öğrenci ve öğretmenleri tarafından değerli bir motivasyon olarak değerlendirildi.

Milli taşıyıcının Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı ve aynı zamanda eğitimci olan Prof. Dr. Ahmet Bolat kahvaltıda yaptığı konuşmada “Öncelikle şehit olan öğretmenlerimize Allah’tan rahmet dilerim. Sizinle yaklaşık yarım asır sonra yeniden bir araya gelmek benim için tarifi zor bir duygu, bugün hayallerimi gerçekleştirmemde ve milli havayolumuzda aldığım görevde sizlerin emeği ve katkısı benim için unutulmaz, sizlere minnet duyuyorum. Bugün mezun olduğum sıralarda oturan siz değerli öğrencilerimize de başarılar diliyor tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum.” dedl.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir