1. Anasayfa
 2. Haberler

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı’dan Çalışma Arkadaşlarına Teşekkür Mesajı

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı’dan Çalışma Arkadaşlarına Teşekkür Mesajı
0

[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][vc_column_text]Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı İlker Aycı, şirket için bir video ile tüm çalışma arkadaşlarına yönelik açıklamalarda bulundu. THY çalışanları için, “Ortaklığımız en değerli varlığını, Türk Hava Yolları ailesi yani sizler oluşturuyorsunuz. Tüm başarı ve kazanımlarımız bu büyük ailenin ortak çabası ve emeği ile elde ediliyor.” diyen Aycı, son gelişmeleri ve teşekkürlerini ifade etti.

 

“Değerli mesai arkadaşlarım pandeminin iş ve gündelik hayatımızdaki etkisinin giderek azaldığı şu günlerde sektörümüzde ilgili olumlu gelişmeler gözlemliyoruz. Krizden en çok etkilenen sektörlerin başında gelmesine rağmen havacılık, dinamik yapısı ve hızlı uyum kabiliyeti ile kısmi de olsa bir toparlanma sürecine girmiş bulunuyor.

Bu anlamda ortaklarımızın krizin etkilerinin sektöre nazaran olabildiğince daha hızlı ve en az zararla atma konusunda rakiplerinden olumlu anlamda ayrıştığını sevinerek gözlemliyorum.

Hepimizin gurur duyduğu bu başarı için tüm Türk Hava Yolları ailesine azimleri fedakarlıkları ve gayretleri için şükranlarımı sunuyorum.

Değerli arkadaşlar özellikle pilotlarımızdan kabin memurlarımıza mühendislerimizden teknisyenlerimizden yer hizmetleri çalışanlarımıza, bilgi teknolojilerindeki programlayıcılardan programcı arkadaşlarımızdan tutun da her kademedeki çalışan iştirakleriyle ortaklığıyla tüm Türk Hava Yolları Ailesi fertlerine bu süreçte verdikleri katkıdan destekten özveriden fedakârlıktan dolayı teşekkürlerimi şükranlarımı sunuyorum.

Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır.”[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=TFV9zMsyhTU” title=”THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı’dan Çalışma Arkadaşlarına Teşekkür Mesajı”][/vc_column][/vc_row]

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir