1. Anasayfa
 2. Haberler

Türk Hava Yolları Terminal Girişim Hızlandırma Programı Başvuruları Başladı.

Türk Hava Yolları Terminal Girişim Hızlandırma Programı Başvuruları Başladı.
0

İnovasyon kültürünü sürdürülebilir bir gelecek vizyonuyla yöneterek dünyada sektör liderleri arasında yer alan Türk Hava Yolları, girişimcilik ekosistemine destek olmak amacıyla geliştirdiği programların arasına bir yenisini daha ekledi. Bayrak taşıyıcı, Terminal İş Birliği Programı ve Invest On Board programlarına ek olarak; Terminal Girişim Hızlandırma Programı’nı duyurdu.

Terminal Girişim Hızlandırma Programı, girişimlerin kolay iş birliği yapabilmesi ve büyüyebilen organizasyonlar haline gelebilmesi için ihtiyaç duydukları maddi kaynak geliştirme, bilgi, deneyim ve iş ağı geliştirme gibi konularda girişimleri destekleyen bir hızlandırma programıdır. Program çerçevesinde girişimcilere ihtiyaç duydukları yetenekleri kazandırmak ve böylelikle Türkiye girişim ekosistemindeki kaliteli girişim sayısının artırılması hedefleniyor.

Türk Hava Yolları, programın daha verimli gerçekleşebilmesi ve iş birliği fırsatlarının ortaya çıkabilmesi için şirketin ilgi duyduğu bazı odak alanlarını belirledi. Programa başvuracak girişimlerin; havacılık çözümleri, seyahat ve havacılıkta müşteri deneyimi, sosyal girişimler/ sürdürülebilirlik, kurumsal süreçler ve ilgili teknolojiler, pazarlama ve satış kanallarında dijitalleşme ve yeni nesil teknolojiler hakkında çözüm üreten firmalar olması bekleniyor.Program, girişimlerin gelirlerini artırabilmelerine, giderlerini azaltabilmelerine, girişimlerini daha iyi yönetebilmek için ihtiyaç duydukları bilgi ve deneyimi kazanabilmelerine, iş ağı geliştirebilmelerine olanak sağlayabilecek şekilde tasarlandı. Şubat 2023’de başlaması planlanan programın başvuruları 23 Ocak tarihine kadar devam edecek. 12 hafta sürecek programın sonunda katılımcılar üretilen projeler ile ilgili final sunumlarını yaparak mezun olacak.

Başvurular için buraya tıklayabilirsiniz

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir