1. Anasayfa
 2. Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş, Swiss İle Anlaşma İmzaladı

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş, Swiss İle Anlaşma İmzaladı
0

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., Swiss Hava Yolları (SWISS) ile 7 adet Airbus A330 uçağının bakım hizmetleri için bir anlaşma imzaladı.

Anlaşma kapsamında ilk uçağın bakımı, 2023 Kasım’ında başlayacak. Geriye kalan altı uçak ise önümüzdeki aylarda Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.’nin, İstanbul’daki tesislerinde bakıma alınacak.

İmzalanan bakım anlaşması ile ilgili açıklamalarda bulunan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Yasin Birinci: “SWISS Hava Yolları’nın uçak bakım hizmetlerini bize emanet etmesinden mutluluk duyuyoruz. Yüksek kaliteli ve güvenilir bakım-onarım hizmetlerimiz ile müşterilerimizin beklentilerini karşılıyor olmamız, bizi yeni müşteriler için güvenilir bir iş ortağı kılıyor. Bu anlaşmanın, iki şirket arasında uzun vadeli bir ortaklığa zemin hazırlayacağına inanıyoruz. “dedi.

Yeni anlaşma ile ilgili SWISS Teknik Filo Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Dr. Claus Bauer şunları söyledi: “SWISS, bakım-onarım şirketleriyle olan stratejik iş birliğini sürdürmeye devam edecek. Türk Hava Yolları’nın A330 filosuna hizmet sunan Türk HavaYolları Teknik A.Ş.’nini bu uçak tipi konusunda tecrübeli ve rekabetçi bir performans göstereceğine inanıyoruz. Amacımız, uzun vadeli bir iş birliği için her iki tarafa da değer sağlayan güvenilir bir ortaklığı teşvik etmek.”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir