1. Anasayfa
 2. Haberler

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., Silk Way West Hava Yolları ile Komponent Hizmet Anlaşması İmzaladı

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., Silk Way West Hava Yolları ile Komponent Hizmet Anlaşması İmzaladı
0

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., en genç Boeing 777 kargo uçağı filolarından birine sahip olan Azerbaycan merkezli Silk Way West Hava Yolları ile komponent bakım ve yedek parça anlaşması imzaladı. Bu anlaşma sayesinde Silk Way West Hava Yolları, Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.’nin yedek parça havuzuna erişim sağlayacak ve gerekli komponentler için bakım ve onarım hizmetlerinden yararlanabilecek.

Yeni anlaşma hakkında açıklamalarda bulunan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. Genel Müdürü Mikail Akbulut: ‘‘Silk Way West Hava Yolları ile uzun soluklu bir iş birliği için ilk adımı atmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Komponent bakımında yılları aşan tecrübemiz ve geniş komponent envanterimiz ile dünya çapında önde gelen bir çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimiz ile Silk Way West Hava Yolları’nın Boeing 777 kargo uçağı filosuna komponent hizmeti sunarak operasyonel verimliliklerine katkıda bulunacağız.” dedi.

Silk Way West Hava Yolları Genel Müdürü Wolfgang Meier, bu anlaşmanın önemi hakkında: “Operasyonel kabiliyetlerimizi güçlendirmek ve en yüksek standartta hava kargo hizmeti vermek üzere Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. ile güçlerimizi birleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu iş birliği, müşterilerimize dünya çapında hızlı ve güvenilir hizmet sunmaya verdiğimiz önemi kanıtlar niteliktedir.” yorumunda bulundu.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 3
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir