1. Anasayfa
 2. Haberler

Türk Hava Yolları, NDC Entegrasyonu ile Yolcularının Seyahat Deneyimini Geliştiriyor

Türk Hava Yolları, NDC Entegrasyonu ile Yolcularının Seyahat Deneyimini Geliştiriyor
0

NDC entegrasyonu, yolcuların rezervasyondan uçuşa tüm seyahat sürecini sorunsuz ve kişiselleştirilmiş hale getirmeyi vaat ediyor

 

Türk Hava Yolları, Yeni Dağıtım Yeteneği (NDC) uygulaması aracılığıyla yolcu deneyimini güçlendirmek adına önemli bir adım attı. IATA (Uluslararası Hava Taşımacıları Birliği) tarafından geliştirilen bir endüstri standardı olan NDC, havayolu şirketlerine zengin içerikleri ve daha özelleştirilmiş teklifleri doğrudan seyahat acentelerine ve üçüncü taraf platformlara iletmelerine olanak tanıyor.

 

Türk Hava Yolları, NDC ile birlikte yolcuların daha geniş bir ücret seçeneği, ek hizmetler ve kişiselleştirilmiş seyahat paketlerine erişimini sağlayarak, yolculuklarını daha esnek ve tercihlerine uygun hale getirme sözü veriyor.

 

Bayrak taşıyıcı, sunduğu NDC entegrasyonu ile yolcular artık tercihlerine uygun daha geniş bir hizmet ve ücret seçeneğine erişim sağlayarak daha kişiselleştirilmiş rezervasyon deneyiminin tadını çıkarabilecek. NDC, uçuş durumu, ücretler ve yan hizmetlerle ilgili gerçek zamanlı güncellemelere olanak tanıyarak yolcuların en güncel bilgilere sahip olmalarını sağlayacak.

 

TK NDC ile ilgili açıklamalarda bulunan Türk Hava Yolları Genel Müdür (Pazarlama ve Satış) Yardımcısı Ahmet Olmuştur; “Misafirlerimize seyahatlerinin her aşamasında ayrıcalıklı bir deneyim sunmak için çalışıyor ve dijital inovasyon vizyonumuz doğrultusunda yeni modelleri hayata geçiriyoruz. Türk Hava Yolları, iletişim metodunu geliştirmek ve paydaşlarına sağlam zengin içerikli bir kanal sunmak için 2024 yılının ilk çeyreği içerisinde hayata geçirmek hedefi ile NDC projesini başlatmıştır.” dedi.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 2
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir