1. Anasayfa
 2. Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları, “Gate to Gate” sistemiyle seyahatin her anında kesintisiz internet deneyimi sunuyor.

Türk Hava Yolları, “Gate to Gate” sistemiyle seyahatin her anında kesintisiz internet deneyimi sunuyor.
0

Misafirlerine beklentilerinin ötesinde seyahat deneyimi yaşatmayı hedefleyen Türk Hava Yolları, uçaklarında sunduğu internet hizmetini güçlendiriyor.

2011 yılından beri bulutların üzerinde internet hizmeti sunan Türk Hava Yolları, ”Gate to Gate” (kapıdan kapıya) internet hizmetiyle daha önce uçak 10.000 feet’e yükseldiğinde aktif olan internet servisini, artık kapı kapandığı anda başlatıp varış meydanında kapı açıldığı ana kadar kesintisiz sürdürüyor.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat yeni teknoloji ile ilgili, “Dünyada en çok ülkeye uçan ve uluslararası bağlantıları en kapsamlı şekilde sağlayan havayolu olarak internet kapsama alanımızı genişletmekten mutluluk duyuyoruz.  Bulutların üzerinde, misafirlerine yalnızca yer kürenin değil sanal dünyanın imkanlarını da en iyi şekilde sunan havayolu olmak için yeni teknolojiler üzerinde çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Mayıs ayı itibarıyla “Gate to Gate” sistemini 74’ü dar, 57’si geniş gövde olmak üzere toplam 131 uçağında devreye alan Türk Hava Yolları, bu sistemi filosunda internet hizmeti sunduğu diğer uçaklara da kademeli olarak uygulayacak.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir