1. Anasayfa
 2. Yabancı Havayolları

THAI VE SİNGAPUR MUTABAKAT BİLDİRİSİ İMZALADI

THAI VE SİNGAPUR MUTABAKAT BİLDİRİSİ İMZALADI
0

Thai Airways International Public Company Limited (THAI) ve Singapore Airlines (SIA), yeni bir stratejik ortaklık oluşturmak için bir Mutabakat Bildirisi (MoU) imzaladı. Bu, hava yollarının kademeli olarak birbirlerinin seferlerinde daha kapsamlı codeshare uçuş yapmasına ve müşterilerine daha fazla seçenek ve değerin yanı sıra daha fazla fayda ve gelişmiş bir seyahat deneyimi sağlayan geniş kapsamlı ticari işbirliğini keşfetmesine yol açacaktır.

İlk aşamada, THAI ve SIA, Singapur ve Bangkok arasındaki uçuş hizmetlerinde birbirlerinin seferlerinde ortak uçuşlara başlayacak. THAI ayrıca gerekli onaylara tabi olarak 2023 ilk çeyreğine kadar SIA’nın Güney Afrika’da Cape Town ve Johannesburg; Kanada’da Vancouver’ın yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri’nde Houston, Los Angeles, New York (John F. Kennedy Uluslararası Havaalanı ve Newark Liberty Uluslararası Havaalanı), San Francisco ve Seattle seferlerinde karşılıklı codeshare uçuşlara başlayacak.

Tayland ve Singapur’un yanı sıra Avrupa, Hindistan ve Güney Batı Pasifik rotalarındaki noktaların artan hava bağlantısını desteklemek için her iki hava yolunun ağındaki noktalara ek ortak uçuş düzenlemeleri araştırılacak.

Singapur Hava Yolları CEO’su Goh Choon Phong şunları söyledi: “SIA ve THAI uzun yıllardır yakın bir ilişkiye sahip ve bu kapsamlı anlaşmayla bu bağı güçlendirmeyi amaçlıyoruz. Her iki hava yolunun da sadık müşteri tabanının yanı sıra Güney Doğu Asya ve dünya çapında kapsamlı operasyonları var. Bu, ilgili uçuş merkezlerimizin büyümesini desteklemek ve müşterilerimiz için seçenek ve hizmetlerimizi geliştirmek için bir kazan-kazan fırsatıdır.”

THAI İcra Kurulu Başkan Vekili Bay Suvadhana Sibunruang şunları söyledi: “THAI ve Singapur Hava Yolları uzun vadeli bir ilişkiyi paylaştı ve iki hava yolu arasındaki bu işbirliğinin Tayland, Singapur ve ötesi arasındaki yolcuların talebini karşılayacağından çok memnunum. Ayrıca, THAI, uçuş ağının Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Güney Afrika, Avrupa, Hindistan ve Güney Batı Pasifik rotalarında daha fazla hizmet noktasına genişletilmesini sağlayacaktır. Ortak uçuş düzenlemeleri, sık uçan yolcu programı, müşteri deneyimleri, yolcu salonu erişimi ve havaalanı yer hizmetleri dahil olmak üzere çeşitli hizmet alanlarında müşterilerimize büyük fayda sağlayacaktır. İşbirliği, her iki hava yolunun da Star Alliance üyesi olarak ağlarını güçlendiriyor.”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir