1. Anasayfa
 2. Havalimanı

TAV İşletme Hizmetleri’nin 19 ülkedeki küresel liderleri İstanbul’da toplandı

TAV İşletme Hizmetleri’nin 19 ülkedeki küresel liderleri İstanbul’da toplandı
0

Dünyada 19 ülkedeki 65 havalimanında özel yolcu salonu işleten TAV İşletme Hizmetleri, faaliyette bulunduğu ülkelerdeki yöneticilerini kurumun gelecek dönem büyüme stratejilerini paylaşmak üzere İstanbul’da bir araya getirdi. “Global Operations & Leadership Summit‘22” etkinliğine, markanın Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Orta Doğu, Kafkaslar ve Orta Asya, Afrika, Latin, Orta ve Kuzey Amerika bölgelerinde görev yapan 70’e yakın yöneticisi katıldı.

TAV İşletme Hizmetleri CEO’su Güçlü Batkın  pandemi sonrasında ilki düzenlenen etkinlikle ilgili olarak, “Pandemiden çıkış işaretlerinin artık bütün dünyada çok belirginleştiği günleri yaşıyoruz. Geride bıraktığımız dönemi online toplantılarla gayet başarılı geçirdik ama bizim gibi farklı kıtalarda değişken yolcu dinamiklerine hizmet veren küresel yapılarda, liderlik ekibinin yüz yüze biraya gelebilmesi çok değerli. Birlikte olmanın sinerjisine çok değer veriyoruz. Etkinliğimizde yeni dönem stratejilerimizi konuştuk,  farklı ülkelerimizdeki sürdürülebilirlik ve operasyonel mükemmellik örneklerini paylaştık” dedi.

TAV İşletme Hizmetleri’nin küresel liderleri, İstanbul’da 3 gün boyunca süren toplantılar sırasında ünlü rehber Saffet Emre Tonguç’un anlatımıyla renklendirdiği boğaz turu ile de güzel vakit geçirdiler.

TAV İşletme Hizmetleri Hakkında

TAV Havalimanları Holding’in bir iştiraki olan TAV İşletme Hizmetleri, 19 ülkede 65 havalimanındaki varlığıyla özel yolcu salonu işletmeciliği pazarında dünya liderleri arasında yer almaktadır. TAV İşletme Hizmetleri, misafirlerine seyahate dokunan her alanda uçuş öncesi ve sonrasını kapsayan uçtan uca konforlu ve ayrıcalıklı bir deneyim sağlamayı hedeflemektedir. Portföyünde yolcu karşılama ve uğurlama hizmetleri, hızlı geçiş, sadakat programı, TAV havalimanlarında ticari alanların yönetimi gibi hizmetler de bulundurmaktadır. Primeclass, TAV Passport, Tavport.com, LoungeMe, Airporteasy.com gibi markalarıyla havayolu yolcularına global platformlarda seçkin alternatifler yaratan TAV İşletme Hizmetleri’nin operasyonları, Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Orta Doğu, Kafkaslar ve Orta Asya, Afrika, Latin, Orta ve Kuzey Amerika bölgelerinde devam etmektedir.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir