1. Anasayfa
 2. Haberler

SunExpress’in Resmi Hava Yolu Partneri Olduğu Maxx Royal Golf Turnuvası’nda Ödüller Sahiplerini Buldu

SunExpress’in Resmi Hava Yolu Partneri Olduğu Maxx Royal Golf Turnuvası’nda Ödüller Sahiplerini Buldu
0

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress’in resmi hava yolu partneri olduğu Maxx Royal 2022 Golf Turnuvası’nda ödüller sahiplerini buldu. 10-13 Aralık tarihleri arasında Antalya Belek’te düzenlenen Maxx Royal Golf Turnuvası finallerine Avrupa genelinden çok sayıda profesyonel golfçü katıldı.

Bu yıl Skytrax tarafından “Dünyanın En İyi Tatil Hava Yolu” olarak ödüllendirilen SunExpress, Avrupa’nın popüler golf turnuvası Maxx Royal Golf Turnuvası’nın yıl boyunca 30’a yakın turnuvasına da eşlik etti. SunExpress uçakları ile turnuvaya katılan katılımcılar, 2022 yılının son turnuvası için Belek’teki Montgomery Maxx Royal Golf Club’da bir araya geldi. SunExpress CEO’su Max Kownatzki turnuva sonundaki törende kazananlara ödüllerini bizzat kendi takdim etti.

SunExpress Doğrudan Satış Kıdemli Müdürü Michael Schober, “Maxx Royal Golf Turnuvası’nın resmi hava yolu ortağı olarak Türkiye spor turizminin büyümesine katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye, spor faaliyetlerinin sürekli genişleyen yelpazesiyle çok yönlü birçok seçenek sunuyor. Antalya, özellikle golf tutkunları için iklimiyle, bakımlı sahaları ve muhteşem doğasıyla eşsiz bir deneyim sağlıyor. Bu nedenle başarıyla geçen turnuva serisini gelecek yıl da yine resmi hava yolu partneri olarak destekleyeceğimiz için çok heyecanlıyız. Uzun vadeli ortaklığımızı gelecekte de sürdüreceğiz.”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir