1. Anasayfa
 2. Haberler

SunExpress, Sabiha Gökçen’den ayrılıyor, Ekibini Büyüyeceği Üslere Davet Ediyor

SunExpress, Sabiha Gökçen’den ayrılıyor, Ekibini Büyüyeceği Üslere Davet Ediyor
0

#HSMözel // SunExpress, Türk Rivierası ve Anadolu’da hedef büyütüyor: Yetkin ekibini büyüyeceği üslere destek paketiyle davet ediyor

Bilindiği üzere Sabiha Gökçen Havalimanı’nda bazı AnadoluJet uçuşlarına SunExpress 12 uçak ve kendi uçuş ekibi ile hizmet veriyor. AnadoluJet ve SunExpress arasındaki anlaşma 2022 sonunda bitmiş olacak. Bu kapsamda, meydanda yer alan kokpit, kabin, teknik ve idari kadrolarda çalışan 400’den fazla personele bilgilendirme yapıldı.

Şirket, personellerine büyümeyi hedeflediği Antalya, İzmir ve Ankara üslerinde çalışma olanağı sağlayacak. Geçişler,çalışanların tercihlerini dikkate alarak gerçekleştirecek. Ocak ayından Haziran’a kadar taşınan personele 6.000€’ya kadar taşınma desteği verilmesi planlanıyor.

Üs değişimi tercih edilmezse: çalışanın iş sözleşmesinden doğan hukuki hakları (kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, yıllık izin ödemesi)+ 4 maaş tazminat desteği sağlanacak. Personellere gidecekleri şehirlerde lokasyon ve ev konusunda danışmanlık hizmeti verilecek.

SunExpress, 2023 ve sonraki yıllarda Antalya, İzmir ve Ankara üslerinde filosuna yeni uçaklar katarak,uçuş ağına yeni destinasyonlar eklemeyi ve uçuş sayılarını artırmayı planlanıyor.

*lütfen kaynaksız kullanmayınız

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir