1. Anasayfa
 2. Haberler

Sosyalleşme Alanı Olan Bir A330neo

Sosyalleşme Alanı Olan Bir A330neo
0

İngiltere merkezli havayolu şirketi Virgin Atlantic, Eylül ayında teslim alacağı ilk A330neo uçağının kabin tasarımı anlatan bir lansman gerçekleştirdi.

Şirketin A330neo uçaklarında kablosuz şarj, en hızlı internet, Bluetooth bağlantısı gibi günümüz teknolojileri barınacak.

Şirket 16 uçaktan ilk üçünü Eylül ayı itibariyle teslim alacak. İlk rota ise Boston/ABD olacak.

Şirket, Upper Clas adını verdiğini yeni nesil Business Class sınıfını tanıttı. Burada oturan yolcuların kendine özel bir alanı olacak. Koltuklar tamamen yatabilecek. Ayrıca “Rahatsız Etmeyin” butonları da yer alacağı duyuruldu. Koltuklarda 17.3 inç’lik bir ekran yer alıyor. Ekranlardan eğlence sistemleri ve uçağın tüm açılarına hakim kameralar açılabilecek.

Şirket Loft adını verdiği sosyal alanı da basına tanıttı. Bu bölümde yolcuların sosyalleşmesi sağlanacak. Ayrıca bu bölümde yolcuların için konulan ikram dolabından self servis olarak hizmet sağlanacak. Yolcular buradan Bluetooth kulaklıklar ile 27 inç’lik ekranlara da bağlanabilecekler.

Premium ekonomi sınıfında 38 inç’lik bordo koltuklar yolcuları karşılayacak. Koltuklarda baldır dayama, kablosuz şarj ve 13.3 inçlik ekranlar bulancak.

Ekonomi sınıfında ise 34 ve 31 inçlik iki farklı koltuk yer alıyor. Bunun haricinde Bluetooth ve USB girişli ekranlar ve daha fazla depolama alanı bu sınıfta uçak yolculara hizmet verecek.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir