1. Anasayfa
 2. İGA İstanbul Havalimanı

Seyahat Dergisi Global Traveler’dan İGA İstanbul Havalimanı’na İki Ödül

Seyahat Dergisi Global Traveler’dan İGA İstanbul Havalimanı’na İki Ödül
0

İGA İstanbul Havalimanı, ABD merkezli seyahat dergisi Global Traveler tarafından üst üste ikinci kez “En İyi Aktarma Havalimanı” ve “En İyi Aile Dostu Uluslararası Havalimanı” ödüllerine layık görüldü.

Global Traveler tarafından, bu yıl 11.’si düzenlenen “Leisure Lifestyle Awards” ödül töreninde İGA İstanbul Havalimanı ikinci kez “En İyi Aktarma Havalimanı” seçilirken, 6. kez düzenlenen “Wherever Awards”ta ise İGA İstanbul Havalimanı, 2022 yılından sonra 2023’te de bir kez daha “En İyi Aile Dostu Uluslararası Havalimanı” ödülüne layık görüldü.

Global Traveler’ın her yıl düzenlediği anket kapsamında okuyucular deneyimleri çerçevesinde seyahatleriyle ilgili hizmetleri, destinasyonları, otelleri, havayollarını ve gemi yolculuklarını oylarken, sonuçlar dünyanın en iyilerini belirliyor.

Bugüne kadar aldığı pek çok ödülün yanı sıra İGA İstanbul Havalimanı, Uluslararası havacılık değerlendirme kuruluşu Skytrax tarafından verilen “60 Milyon Üzeri Yolcu” kategorisinde “Dünyanın En İyi Havalimanı” ve “Dünyanın En Aile Dostu Havalimanı” seçilmişti, İGA İstanbul Havalimanı aynı zamanda “Güney Avrupa’nın En İyi Havalimanı” ilan edilmişti.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir