HaberlerYabancı Havayolları

Qatar Airways’e Ödül

Qatar Airways , 2022 Havayolu Değerlendirme Ödülleri’nde ‘Yılın Havayolu’, ‘Ortadoğu’nun en iyi Havayolu’ ve ‘En iyi Business Class’ ödüllerini kazandı.

Katar Hava Yolları, Havayolu Değerlendirme Ödüllerinde, ‘Yılın Havayolu’ ödülünün yanında ‘Ortadoğu’nun en iyi Havayolu’ ve ‘En iyi Business Klas’ ödüllerini kazandı. Şirket, ikinci kez en iyi havayolu seçilirken, dört yıl üst üste en iyi business klass ödülünü kazandı.

Havayolu Değerlendirme Ödülleri, sektörün önde gelenleri tarafından, titiz ve detaylı seçme, eleme ve değerlendirme çalışmaları sonucu belirleniyor. Ödüle layık görülen Qsuite, Katar Havayollarının patentli bir ürünü olup, Business Classic kabininde, First class hizmeti sunuyor. Qsuite, çift yatak ve kişiselleştirilerek bölünebilen paneller ile özel oda deneyimini ve sosyal mesafeyi sunan ilk business klass uygulaması.

Katar Havayolları Grup Başkanı Akbar Al Baker, yaptığı açıklamada “Amacımız kazandığımız, ‘Yılın en iyi Havayolu’, ‘En İyi Business Class’ ve ‘Ortadoğu’nun en iyi Havayolu’ ödülleri ile tekrar seyahat etmeye başlayan yolcularımıza sektörün lider havayolu olarak mükemmel servisimizi sunmaya devam etmektir. Uçuş ağımızı 150 noktanın üzerine çıkartırken, 1.54 milyon Dolar karlılığı gösteren mali raporlarımız ,güçlü performansımızı ve artan yolcu memnuniyetini de teyid etmektedir” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu