1. Anasayfa
 2. Haberler

Pegasus’tan 1 Euro kampanyası

Pegasus’tan 1 Euro kampanyası
0

Pegasus Hava Yolları, 80 bin yurt dışı biletini 1 Euro artı vergilerle satışa sundu.

Pegasus’un 2022 – 2023 sonbahar kış sezonu yurt dışı biletlerinin 1 Euro artı vergilerle satışa sunulduğu açıklanırken, biletleme tarihinin 15 – 17 Ağustos 2022 olduğu ve kampanya için 80 bin bilet ayrıldığı bilgisi verildi.

Kampanya kapsamında uçuş tarihleri ise 1 Kasım 2022 – 25 Mart 2023 olarak açıklandı.

Kampanya koşullarına ilişkin detaylar şu şekilde:

Yurt Dışına 1€+Vergilerle Seyahat Et!

17 Ağustos’a kadar alacağın 1 Kasım 2022 – 25 Mart 2023 uçuş tarihli yurt dışı biletlerim sadece BolBolllulara özel 1€+vergilerle satışta! Flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasına gel, biletlerini al, yurt dışı seyahatinin tadını çıkar!

Satış Tarihi: 15-17 Ağustos 2022 (Türkiye yerel saatine göre 15 Ağustos 2022 saat 00:01’den itibaren 17 Ağustos 2022 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 1 Kasım 2022 – 25 Mart 2023

Ücret Duyurusunun Geçerli Olduğu Hatlar: Aşağıda listelenen yurt dışı uçuşlarında toplam 80.000 koltuk için geçerlidir.

Ücret: Yurt dışı: 1€ + Vergiler (Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.)

Koltuk Adedi: Ücret duyurusu, ilgili ücret sınıfından sunulan koltuk adedi sayı ile sınırlı olup toplam 80.000 adettir. Bu koltuklar tükendiği anda ücretler değişecek ve bu ücret duyurusuna tabi olarak hiçbir hak talebinde bulunulamayacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.

Ücret duyurusu sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

Ücret duyurusu direkt uçuşlar için geçerlidir.

Ücret duyurusu yurt dışı uçuşlarında Süper Eko paket ücreti için geçerlidir. Yurt dışında Süper Eko dışındaki paketler için o paketin ücreti geçerlidir.

Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

Ücret duyurusu kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kuralları‘nda belirtilen iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, ücret duyurusu süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ücret duyurusu şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

[via Turizm Günlüğü]

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir