1. Anasayfa
 2. Pegasus

Pegasus İç Hat Aktarma Uçuşlarında En Uygun Pakette Uçak Altı Bagaj Vermiyor

Pegasus İç Hat Aktarma Uçuşlarında En Uygun Pakette Uçak Altı Bagaj Vermiyor
0

Pegasus İç Hat Aktarma Uçuşlarında En Uygun Pakette Uçak Altı Bagaj Vermiyor

Örneğin;
Mardin’den Sabiha Gökçen’e alınan biletlerde en uygun pakette kabin bagajı + 15 kg uçak altı bagaj hakkı veriliyor. Aynı şekilde Sabiha Gökçen’den Antalya için de bilet alındığında da kabin bagajı + 15 kg hak veriliyor. Ancak Mardin’den Antalya’ya Sabiha Gökçen aktarmalı bilet alımında en uygun pakette sadece kabin bagajı hakkı veriliyor. Uçak altı bagaj hakkı bu pakette yer almıyor.

Daha önce duyurusu yapılan veya bizlerin bilgisi olan bir uygulama değil. Bilet alacakların bilgisine.

 

Haberimizle ilgili Pegasus’tan açıklama geldi.

Pegasus: “Merhaba, yurt içi uçuşlar için yapılan rezervasyon işlemlerindeki paket seçim ekranında aktarmalı uçuşların bagaj hakkı gösterimiyle ilgili bir teknik aksaklık mevcuttur. İlgili uçuşlarda misafirlerimize 15 kg uçak altı bagaj hakkı tanınmaktadır. Misafirlerimiz, rezervasyon aşamasında ilerlediklerinde güncel ve doğru bagaj hakkını görebilmektedir. Bahsi geçen teknik aksaklığın da Mayıs ayı itibarıyla düzeltileceğini bilgilerinize sunar, iyi akşamlar dileriz.”

#reklam
⚠️Marka adı geçtiği veya kampanya olduğu için reklam.[Havacılık sektöründeki haberlere ve gelişmelere yer verdiğimiz için bu aslında bizim için bir haber]

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir