HaberlerYabancı Havayolları

Orta koltuğa teşvik piyangosu

Virgin Australia tarafından yakın zamanda yapılan bir sosyal medya anketine göre, ankete katılan 7 bin 500’den fazla seçmenin yalnızca yüzde 0.6’sı orta koltuğu tercih ediyor.

Havayolu şirketinin yolcuların korkulan orta koltuğu isteyerek rezerve etmelerini sağlamaya yönelik planı başarılı olursa bu sayı yakında artabilir.

Virgin Australia, yaklaşık 230 bin Avustralya doları (145 bin dolar) değerinde özel bir çekiliş olan “Orta Koltuk Piyangosu”nu başlattı. Bu çekiliş sadece uçuş sırasında gönüllü ya da gönülsüz olarak orta koltukta oturanlara açık yapılacak.

Virgin Australia Group İcra Kurulu Başkanı Jayne Hrdlicka bir basın açıklamasında, “Virgin Australia işleri farklı yapan bir havayolu şirketi ve seyahat deneyiminin her bölümünü daha harika hale getirmek için heyecan verici yenilikler üretirken çok eğleniyoruz” dedi.

Sözlerine devam eden Hrdlicka, “Şimdi de sadık konuklarımıza sadece orta koltukta oturdukları için 230 bin doların üzerinde bir ödül havuzundan para kazanma fırsatı veriyoruz” ifadelerini kullandı.

23 Nisan 2023 tarihine kadar, orta koltukta oturan 18 yaş ve üzeri tüm Velocity Frequent Flyer üyeleri, çekilişe kaydolmak için havayolu şirketinin uygulamasını kullanabilir.

Ödüller arasında ne ararsan var
Her hafta, şanslı bir çekilişin kazananına farklı bir ödül verilecek. Kazanılacak yenilikçi hediyeler arasında tam gün helikopterle bar gezintisi ve Cairns’de uçuş, konaklama ve bungee jumping dahil iki gecelik bir tatil yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu