Umman merkezli havayolu şirketi OmanAir, bugün itibariyle Trabzon uçuşlarına başladı. Uçuş öncesi başkent Maskat’ta Türkiye Büyükelçiliği’nin katılımıyla bir lansman töreni düzenlendi.
![](https://havasosyalmedya.com/wp-content/uploads/2022/08/20220802_153040-1024x743.jpg)
B737-8 MAX ile yapılan uçuş, Trabzon Havalimanı’na vardığında havacılık geleneği olan su takı ile karşılandı. Uçuş ekibi, Havaş ve OmanAir Türkiye yetkililerince çiçekler karşılandı. Ayrıca yolculara ikramlar verildi.
![](https://havasosyalmedya.com/wp-content/uploads/2022/08/20220802_211650-1024x819.jpg)
![](https://havasosyalmedya.com/wp-content/uploads/2022/08/20220802_211647.jpg)
![](https://havasosyalmedya.com/wp-content/uploads/2022/08/20220802_211539.jpg)
OmanAir, Maskat-Trabzon uçuşlarını 15 Ekim’e kadar Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri karşılıklı olarak icra edecek.