1. Anasayfa
 2. Haberler

Obica Mozerella Bar, İstanbul Havalimanı’nda

Obica Mozerella Bar, İstanbul Havalimanı’nda
0

Dünyada tek çatı altında yer alan en büyük yiyecek ve içecek alanına sahip olan, 90’dan fazla işletme ile yolculara uçuş öncesi ve sonrası yeme & içme hizmeti sunan TUM, İtalyan mutfağının dünyaca ünlü restoranları arasında gösterilen Obicà Mozzarella Bar’ı İstanbul Havalimanı’nda hizmete açtı.

İstanbul Havalimanı’nda yeme & içme hizmeti veren TUM, dünyaca ünlü restoranları yolcularla buluşturmayı sürdürüyor. İtalyan mutfağının önde gelen lezzetlerini sunan Obicà Mozzarella Bar, İtalya’nın Campania bölgesinin en iyisi olarak gösterilen Mozzarella di Bufala’yı misafirlerine sunarken, geleneksel olarak hazırladığı pizza ve salataların tadını çıkartmak ve gerçek bir İtalyan restoranında vakit geçirmek isteyenleri bekliyor. Gerçek İtalyan mutfağı İstanbul Havalimanı’nda… 2004 yılında İtalya’da faaliyete geçen Obicà Mozzarella Bar, bugün dünyaca ünlü şehirlerde hizmet vermeyi sürdürüyor. Roma, Milano, Floransa, Londra, New York, Tokyo ve Los Angeles gibi uluslararası şehirlerden sonra İstanbul Havalimanı, Obicà’nın 8. restoranını açtığı konum oldu. Obicà Mozzarella Bar, misafirlerine İtalyan sıcaklığını yaşatırken, yüksek kaliteli ve taze malzemeler ile hazırlanan iyi İtalyan yemeklerini de sunuyor. TUM dünyaca ünlü restoranları İstanbul Havalimanı’na getirmeyi sürdürecek

TUM Genel Müdürü Hüseyin Dönmez konuyla ilgili olarak şu şekilde konuştu: İstanbul Havalimanı’nın Avrupa havalimanlarını geride bırakan performansıyla birlikte İstanbul Havalimanı’ndaki lezzetleri daha güçlü bir şekilde tüm dünyaya tanıtacağımız için mutluluk duyuyoruz. Bu bağlamda, TUM olarak, Obicà Mozzarella Bar’ı İstanbul Havalimanı’nda hizmete açtık. Yolcularımıza kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra dünya mutfağının önde gelen lezzetlerini deneyimleyebilecekleri restoranlarla da buluşturmak adına çalışmalarımız sürüyor. Amacımız havalimanında herkesin damak tadına göre bir lezzet bulması. Dünya mutfağına yönelik bilinç giderek yükseliyor, biz de dünyaca ünlü şeflerin restoranlarını yolcularımız deneyimlesin istiyoruz. TUM olarak, güvenilir ve kaliteli bir hizmet vermek amacıyla İstanbul Havalimanında 7/24 bulunan operasyon ekibiyle kesintisiz hizmet sağlamayı sürdüreceğiz.”

[via Airlinehaber]

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir