1. Anasayfa
 2. Türk Hava Yolları

Miami’de Gala ve THY’de 2 Milyon Amerikalı Turist Hedefi

Miami’de Gala ve THY’de 2 Milyon Amerikalı Turist Hedefi
0

Türk Hava Yolları; Amerika pazarına yönelik büyüme planları ve ülkemize yıllık 2 milyon Amerikalı turist getirme hedefi doğrultusunda dün gece Miami’de özel bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Gala The Deck at Island Gardens’da gerçekleştirildi. Etkinliğin reklam yüzü ABD’li ünlü aktör Morgan Freeman, Alabama’daki sert hava koşulları nedeniyle programa katılamadı. Freeman gönderdiği videolu mesajla herkesi selamladı. Türkiye’den davet edilen Cansu Dere, Kerem Bursin, Melis Sezen gibi oyuncular da galada yer aldı. Ayrıca Türk Hava Yolları tarafından getirilen “Connect” adlı sergi misafirler tarafından büyük ilgi çekti.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, etkinlik öncesindeki ziyaretlerine şair linkedin hesabında şunları paylaştı.

“Miami etkinliklerimizin ilk gününde Belediye Başkanı Daniella Levine Cava’yı makamında ziyaret ettik. Türkiye’ye birçok kez gelen Başkanı bu sefer Urfa’ya Göbeklitepe’ye davet ettik ve mevcut işbirliğimizi arttırmak için çalışma grupları kurduk. The American Turkish Society ile Contemporary İstanbul ortaklığında ve markamızın iş birliğinde Miami’nin seçkin çağdaş sanat merkezi The Başs Museum’da gerçekleşen sergide Türk oyuncularımızın da katılımıyla bir araya geldik. İstanbul’un adına yakışır sanat fuarları organize etmek için HİB adına ödevler aldık. Miami Başkonsolosumuz Sayın Feyza Barutçu Altuğ’un nazik davetleriyle Başkonsolosluk binasında düzenlenen ve Vasington Büyükelçimiz Sayın Hasan Murat Mercan ile eşlerinin de teşrif ettiği yemekte ise hem ülkemizin, hem markamızın hem de ABD’deki ihracatçılarımızın hedeflerinin gerçekleştirilmesi için yapılabilecekleri konuştuk. Sayın Büyükelçi’ye ve Sayın Başkonsolos’a teşekkürlerimi sunuyorum”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir