Haberler

Kripto Para İle Uçak Bileti Satışı Yapılacak

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, kripto para birimlerinin kullanım alanlarının yaygınlaşması için yeni adımlar atmaya devam ediyor. Binance son olarak kullanıcılarına, kripto para birimleri ile uçak bileti satın almalarını mümkün hale getirdi.

Kripto para borsası Binance, blog gönderisinde kullanıcıların kripto varlıkları ile uçak bileti alabileceklerini duyurdu. Kullanıcılar, birden fazla aracı kurumla uğraşmadan doğrudan Binance uygulaması üzerinden birkaç adımla uçak bileti satın alabilecek.

1.000’den fazla havayolu ve 9.000’den fazla varış noktası içeren Crypto Air Tickets ile kurulan ortaklıkla birlikte kullanıcılar kendilerine uygun teklifi seçip ödemeyi Binance Pay üzerinden yapabilecek.

Binance kullanıcıların kripto varlıkları ile nasıl uçak bileti alabileceklerini de çeşitli adımlarla aktardı. Kullanıcılar Binance uygulamasında oturum açarak, profesyonel modda olduğundan emin olarak Binance Marketplace’a erişmek için ana sayfada aşağı sürüklemeniz gerekiyor.

Binance Marketplace’teki (mini uygulamalar) bölümüne giderek, Kripto Uçak Biletleri seçeneğine dokunun. Kullanıcılar bu işlemler sonrasındaki ödemelerini, Binance’in ödeme platformu olan Binance Pay üzerinden ödeyebilecek.

[via Shiftdelete]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu