1. Anasayfa
 2. HSM

İstanbul Havalimanı İle TFF Arasında İşbirliği

İstanbul Havalimanı İle TFF Arasında İşbirliği
0

İGA İstanbul Havalimanı, Türkiye Futbol Federasyonu ile yolcularına sağladığı olanaklarla ön plana çıkan ve unutulmaz bir havalimanı deneyimi sunan özel yolcu programı İGA PASS markası hizmetlerini kapsayan bir resmi sponsorluk anlaşmasına imza attı. Türkiye Futbol Federasyonu ile yapılan anlaşma ile İGA PASS, Türkiye A Millî Kadın Futbol Takımı ve Türkiye A Millî Erkek Futbol Takımı’nın ‘Resmî Sponsoru’ oldu.

Toplumsal sorumluluk anlayışıyla spora desteklerini sürdüren İGA İstanbul Havalimanı, özel yolcu programı İGA PASS markasıyla ülkemizi dünyada temsil eden ve pek çok önemli başarıya imza atan Türkiye A Millî Kadın Futbol Takımı ve Türkiye A Millî Erkek Futbol Takımı’nın ‘Resmî Sponsoru’ olduğunu açıkladı.

Anadolu Efes Basketbol Takımı’na, Galatasaray Spor Kulübü’ne, Vakıfbank Spor Kulübü’ne ve Türkiye’nin ilk espor kulübü olarak bilinen İstanbul Wildcats’a da sponsorluk desteği sağlayan İGA PASS, Türkiye A Millî Kadın Futbol Takımı ve Türkiye A Millî Erkek Futbol Takımı’nı da İGA PASS ayrıcalıkları eşliğinde havalimanında özel şekilde ağırlayacak.

İGA İstanbul Havalimanı CEO Vekili Selahattin Bilgen ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin katılımıyla düzenlenen sponsorluk anlaşmasının imza töreni, İGA İstanbul Havalimanı’nda gerçekleştirildi.

Törende konuşan İGA İstanbul Havalimanı CEO Vekili Selahattin Bilgen, İGA olarak toplumsal sosyal sorumluluk projeleriyle hayata değer katmaya sürdürdüklerini belirtti.

Bilgen, “Bugün burada çok önemli bir iş birliğine imza atıyoruz. Daha önce ‘Hizmet sponsoru’ olarak destek verdiğimiz Türkiye A Millî Kadın Futbol Takımı ve Türkiye A Millî Erkek Futbol Takımı’nın artık İGA PASS markamız ile resmî sponsoruyuz. Son yıllarda sporcularımız dünyada art arda kazandıkları başarılarla ülkemize büyük gurur yaşattılar. Türk futbolu dünyada önemli bir konumda bulunuyor. İGA İstanbul Havalimanı da dünyanın sayılı büyük havalimanları arasında yer alıyor. Bu bakımdan böyle güçlü iki kuruluşun bir araya gelmesi bizim için çok önemli. Bu beraberlikten doğan güçlü sinerjinin hem İGA’ya hem de Türk futboluna değer katacağına yürekten inanıyorum. İGA İstanbul Havalimanı olarak iş birliğimizin hem ülkemize hem de Türk futboluna hayırlı olmasını diliyorum,” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir