1. Anasayfa
 2. Haberler

Havalimanında terkedilen köpeği, pilot sahiplendi

Havalimanında terkedilen köpeği, pilot sahiplendi
0

SFO San Francisco Havalimanı’nda terk edilen bir köpek, United Airlines kaptanının yanında sonsuza dek sürecek bir yuva buldu.
Polaris isimli yavru köpek, uluslararası bir destinasyondan bir yolcuyla birlikte San Francisco’ya gelmişti. Ancak San Francisco SPCA tarafından 16 Aralık’ta yapılan açıklamada, “müşteri, hayvanı olmadan seyahat etmeye devam etmeyi tercih edince” köpeğin havaalanında terk edildiği belirtildi.
Kar amacı gütmeyen kuruluş, açıklamasında United Airlines’ın “köpeğin karantina süresi de dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri’ne girmek için gerekli şartları tamamladığından emin olmak için çalıştığını” söyledi.

Havayolu şirketi, Polaris’in evlat edinilmesini kutlamak üzere 15 Aralık’ta havaalanında şenlikli bir evlat edinme partisi düzenledi. Havayolu ayrıca San Francisco SPCA’nın misyonunu desteklemek için 5.000 dolar bağışta bulundu.
SF SPCA kurtarma ve refah başkanı Lisa Feder, “United’ın Müşteri Hizmetleri ekibi, Polaris’in güvenli, sağlıklı ve sevgi dolu bir yuva bulmasını sağlamak için büyük bir mücadele verdi” dedi.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir