CorendonHaberlerHava Yolları

Corendon’un Rotterdam Uçağı Münster’e İniş Yaptı

Corendon’un Rotterdam-Ankara seferini gerçekleştiren B737 tipi uçak yolculardan habersiz bir şekilde Almanya’nın Münster şehrine iniş yaptı. Uçuş esnasında söylenen olay sonrası bazı yolcular tepki gösterdi.

Corendon Havayolları’nın Ankara-Rotterdam uçuşu 3 saatlik gecikmeli olarak havalandı. Uçuş öncesi yolculara sadece su ikram edildi. Uçak gecikmeli olarak kalkmasının ardından pilotlar Rotterdam yerine Almanya’nın Münster şehrine ineceklerini, buradan da otobüsler ile Rotterdam’a gidileceğini söyledi. Açıklama sonrası yolcular isyan etti.

Uçak, Münster Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra tartışmaların büyümesi üzerine uçağa güvenlik ekipleri yönlendirildi. Tartışmaya giren yolcular polis eşliğinde terminale alınırken, diğer yolcular sorunsuz şekilde otobüse bindirildi.

Yolcular olaylar yaşanırken, bir tane bile havayolu şirketinin personeli olmadığını söyledi. Ankara-Münster-Rotterdam yolculuğunda su harici hiç bir şey verilmediğinin ve bu durumlardan çok rahatsız olduklarını belirttiler.

Corendon’un bu uçuş sonrasında Rotterdam-Ankara uçuşunda da problemler yaşanmış ve havalimanındaki olaylar sosyal medyada gündem olmuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu