1. Anasayfa
 2. Corendon Airlines

Corendon, Alanyaspor’a Sponsor Oldu

Corendon, Alanyaspor’a Sponsor Oldu
0

Corendon Airlines, dün itibariyle Alanyaspor’a isim sponsoru oldu. İmza töreni Alanya’da gerçekleştirildi.

İsim sponsorluğunun yanı sıra aynı zamanda Alanyaspor’a ait birçok reklam alanında logosu ile yer alacak Corendon, bu büyük anlaşma ile turuncu yeşilli takıma ulaşım desteği de sağlayacak. Yeni sezonla birlikte “Corendon Alanyaspor” deplasman maçlarına Corendon Turizm Grubu bünyesindeki Corendon Airlines ile uçacak.

Corendon Turizm Grubu Kurucu Ortağı Yıldıray Karaer: “Corendon olarak, Antalya bizim en büyük destinasyonumuz. Türkiye’de turizmin başkenti olan Antalya’nın incisi Alanya ilçemiz, aynı zamanda Türk futbolunun en iyi ve en prestijli takımlarından birine sahip. Markaların, faaliyet gösterdikleri şehrin spor aktivitelerini ve kulüplerini desteklemesi gerektiğini düşünüyoruz. Biz de bu inançla Alanyaspor ile şimdiye kadar olan iş birliğimizin çıtasını yükselterek yeni bir adım daha atıyoruz. Elde ettiği başarılarla göğsümüzü kabartan Alanyaspor’un, yeni dönemde isim sponsoru olmaktan mutluluk duyuyoruz. Başta Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu olmak üzere tüm Alanyaspor yönetimine bize gösterdikleri bu iş birliği fırsatı ve destek için çok teşekkür ediyorum. Bu iş birliğini bir sponsorluk anlaşmasından daha fazlası olarak görüyoruz. Alanyaspor’un her zaman yanında olmaya ve bu camiaya layık olacak işler yapmaya çalışacağız. Çok kıymet verdiğimiz isim sponsorluğu anlaşmasının hayırlı olmasını, Corendon Alanyaspor’un başarısına katkı sağlamasını diliyorum.

Corendon Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise şunları söyledi: “Bir dünya markası olan Corendon ile büyük bir iş birliği anlaşması yapmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bu büyük anlaşmayla, Süper Lig’deki 7’nci sezonumuzda kulübümüzün adı artık ‘Corendon Alanyaspor’ olarak anılacak. Corendon ile geçtiğimiz yıl başlayan iş birliğimizi daha da yukarıya taşıyoruz. Bu birlikteliğin uzun yıllar davem etmesini diliyor, Sayın Yıldıray Karaer başta olmak üzere, Corendon Turizm Grubu yönetimine ve Corendon Airlines ailesine teşekkür ediyorum. Bu birlikteliğin, Antalya’nın büyük iki markasına da hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir