1. Anasayfa
 2. HSM

Çelebi̇ Havacılık’ta Üst Düzey Atama

Çelebi̇ Havacılık’ta Üst Düzey Atama
0

Çelebi Havacılık Holding’in Mali İşler Kıdemli Başkan Yardımcısı pozisyonuna Ali Aköz atandı.

Çelebi Havacılık, üst düzey yönetici atamalarıyla organizasyon yapısını güçlendiriyor. Ali Aköz, 8 Ocak 2024 itibarıyla Çelebi Havacılık Holding Mali İşler Kıdemli Başkan Yardımcısı (Executive Vice President of Financial Affairsolarak yeni görevine başladı. Aköz, aynı zamanda Çelebi Havacılık Holding İcra Komitesi Üyesi olarak hizmet veriyor.

Galatasaray Lisesi ve ardından Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Aköz, Chicago Boots’ta Stratejik Finans Yönetici Programı’nı tamamladı. Kariyeri süresince uluslararası şirketlerde Finans Direktörlüğü, CFO ve CEO gibi çeşitli üst düzey pozisyonlarda yer alan Aköz, son olarak, Strateji ve Dönüşüm Ofisi CEO Yardımcısı olarak görev yaptığı LC Waikiki’de şirketin stratejik hedeflerini destekleyen görevler üstlendi.

8 Ocak 2024 itibarıyla Çelebi Havacılık Holding bünyesine katılan Ali Aköz, yeni görevinde Çelebi Havacılık’ın sektördeki lider konumunu daha da güçlendirmesine katkıda bulunarak, şirketin stratejik finansal ve büyüme girişimlerinde önemli bir rol oynayacak.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir