1. Anasayfa
 2. Türk Hava Yolları

Bolat’ın THY Çalışanları İçin Gönderilen Mesajından Satır Başları

Bolat’ın THY Çalışanları İçin Gönderilen Mesajından Satır Başları
3

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat imzalı email geçtiğimiz saat THY çalışanlarına gönderildi. (İlk kez HSM’de yer alan mesajın tamamı bir önceki paylaşımımızda yer alıyor.)

#önemli #HSMözel | Mail sadece THY çalışanlarına gönderildi. Turkish Technic, TGS ve diğer iştiraklere dair bir bilgi yer almadı ve henüz Turkish Technic, TGS ve diğer iştiraklere dair bir açıklama yapılmadı. [Herkesin merak ettiği bu soruyu HSM olarak araştırdık.]

En çok merak edilen soru primler olmuştu. Bolat 8 Ocak 2024 tarihinde ⁃THY çalışanlarına 2 maaş ek; ⁃Kabin ve kokpit ekiplerine 3 maaş ek; yatırılacağını duyurdu. Çalışanların yeni yılı kutlandı. Bu başarıda en büyük payın çalışanlara ait olduğundan bahsedildi. ”Butikten Zirveye 20 Yıl – Gelecek 10 Yıl” isimli kitabın 2024’te yayında olacağı duyuruldu. Bu kitabın geliştirilmesinde çalışanlardan da fikir istendi ve bir THY çalışanının Avustralya uçuşunda misafir edileceğinden bahsedildi.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 23
  be_endim
  Beğendim
 • 5
  e_lendim
  Eğlendim
 • 11
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 36
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

 1. Seyyanen zam bekliyoruz baskan

 2. THY ekip planlama başkanlığında görevli kokpit ve kabin planlama müdürlük ve çalışanlarının işlerine gereken titizlik ve özeni göstermemesi nedeniyle Uçuş ekibinin aylık programları hatalı çıkıyor. Bunların düzeltilmesi için fazla mesaiye kalıp Şirketi fazla mesai ücreti ile zarara sokuyorlar.Ekip planlama başkanlığı sekreterya da bütçeden kahvaltı yiyecek su içecek kuruyemis vs.siparis edip arkadaşlarıyla kendisi yiyor kısacası bu gereksiz ve niteliksiz verimsiz personeli de açıklasınlar; Eyt Emekli olacak personeli de göndersinler. Verimsiz bunlar çünkü….biliyorum bunları ve bu nedenle size yazıyorum.

  Personelin verimsizi çok. Müdürü de dahil ayıklansin

 3. 24 Aralık 2023

  Sayın başkan teşekürler.marka degerimizTHY bayrak tasiyicimiz.kiralamausuluyle nekadar büyüyeceğiz.sizler bumarkayi yeni yolcu ve kargo uçaklarının yapılacağı Türk yolcu uçaklar sanayisinin kurulması için TAİ TUSAŞ vb tüm siketler ve THY 100yilimizda yeni asira madein Türkiye yazan ucaklarimizla uçmak dileğiyle başarılar dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir