1. Anasayfa
 2. Haberler

BART Yeni Yönetim Kurulu ile İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

BART Yeni Yönetim Kurulu ile İlk Toplantısını Gerçekleştirdi
0

BART (Board of Airlines Representatives Turkiye), Marriott Şişli İstanbul Otel’de önemli bir toplantı gerçekleştirdi. Aralık ayında yapılan seçimlerin ardından, yeni Yönetim Kurulu, üye ve üye olacak havayolları ile ilk toplantısını yaparak, havacılık sektörünün önündeki yolu çizdi.

 

Toplantıda, havayolu şirketlerinin karşı karşıya olduğu mevcut sorunlar, sektörün sürdürülebilirliği ve geleceğine yönelik stratejiler detaylı bir şekilde ele alındı. Ayrıca, havacılık sektörünün karşılaştığı zorluklara çözüm bulma ve sektördeki gelişmeleri takip etme konuları da gündeme geldi.

 

BART Başkanı Nüket Angın, “Aralık ayındaki seçimlerin ardından, yeni yönetim kurulu olarak ilk toplantımızı gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Önümüzdeki dönemde, havacılık sektörünün karşılaştığı zorluklara karşı birlikte mücadele edecek ve sektörümüzü daha da ileriye taşıyacak stratejiler geliştireceğiz,” dedi.

 

BART, Türkiye havacılık sektöründe birlik ve dayanışmayı teşvik eden, sektörün gelişimine katkıda bulunan önemli bir platform olarak kalmaya devam edecektir. Yeni yönetim kurulunun liderliğinde, sektörün uluslararası alanda rekabet gücünün artırılması ve sürdürülebilir büyümesi hedeflenmektedir.

Hakkında

BART (Board of Airlines Representatives Turkiye), Türkiye’deki havayolu şirketlerini bir araya getiren ve sektörün karşılaştığı sorunlara ortak çözümler üretmeyi amaçlayan bir platformdur. Havacılık sektörünün sürdürülebilir büyümesine katkı sağlama ve sektördeki gelişmeleri takip etme misyonuna sahiptir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir