HaberlerYabancı Havayolları

Apple, United Airlines’ı 13 milyon dakikalık gecikmeden kurtardığını belirtiyor

Apple, bazı zamanlar yapmış olduğu işlerin bir tür özeti için raporlar yayınlıyor.

Bu raporlardan biri de United Airlines’ın iPhone ve iPad’e geçişinin ayrıntılarını içeriyor; şirket en az 120.000 Apple cihazı kullandı.

Teknoloji devi, iPhone ve iPad’lere geçişin sadece havayolu şirketine değil, yolculara da yardımcı olduğunu ve cihazların en az 13 milyon yolcu dakikasını gecikmelerden kurtardığını söylüyor.

“United Airlines milyonlarca insanı en önemli yerlere ve anlara bağlıyor. Şirket, çalışanlarının bu bağlantıların gerçekleşmesinde kilit rol oynadığının farkında,” diye açıklıyor Apple.

“iPhone ve iPad ile United’ın 85.000 çalışanının tamamı tamamen mobil hale geliyor ve en etkili şekilde çalışabilmeleri için elleri güçleniyor. Böylece görevler daha kolay tamamlanıyor, iletişim kolaylaşıyor ve müşteriler için uçuş daha keyifli hale geliyor. United çalışanları iPad ve iPhone özel uygulamalarının fikir ve geliştirme süreçlerine katıldığını belirtiyor. Bu sayede United’ın katılımcılığın inovasyonu desteklediğine olan inancını ortaya koyuyor. Bu da çalışanların seyahati iyileştirmek ve müşteri hizmetlerini ön plana çıkarmak için yeni çözümler üretmesini sağladı.”

Apple ürünlerinin en yenilikçi kullanım alanlarından biri de pilotlar

Pilotlar iPad’lerin yardımıyla, kokpitte bilgi toplayan uygulamalar içeren Elektronik Uçuş Çantası’nı yaptılar ve böylece geleneksel kağıtlardan ve kılavuzlardan uzaklaşmayı sağladı.

[via softpedia]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu