AnadoluJetHaberler

AnadoluJet’ten 299 TL’ye Bilet Kampanyası

AnadoluJet’ten yurt içi uçuşlarda erken rezervasyon kampanyası!

Türk Hava Yolları’nın prestijli markası AnadoluJet, misafirlerine yurt içindeki seyahatlerinde, vergiler dahil 299 TL’den başlayan fiyatlarla uçma imkânı sunuyor.

Yapılan açıklama: “Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olacak kampanyadan yararlanmak isteyen yolcularımız, 9 – 10 Ağustos 2022 tarihleri arasında satın alacakları biletler ile 1 Aralık 2022 – 15 Ocak 2023 tarihleri arasında yurt içinde, tüm vergiler dahil tek yön 299 TL’den başlayan fiyatlarla seyahat etme fırsatı yakalayacak.

Kampanya, Kuzey Kıbrıs hariç tüm yurt içi uçuşları kapsamaktadır. Kampanya indirimi diğer indirimlerle birleştirilemez. “Ekstra Koltuk” hizmetine ait seçimler kampanya kapsamı dışındadır. AnadoluJet, kampanya ile ilgili kural ve koşulları, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme ve herhangi bir zamanda teklifi iptal etme hakkını saklı tutar.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları hakkındaki ayrıntılı bilgiye 0 850 333 2 538 numaralı çağrı merkezinden ya da anadolujet.com adresinden ulaşabilirsiniz. Satış ofisleri ve seyahat acenteleri aracılığı ile alınan biletlerde fiyatlar değişkenlik gösterebilir.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu